Výsledky vyhledávání

 

Dobrý den,

 

jmenuji se Kamila Šablaturová, jsem nezávislá realitní makléřka a tvůrce projektu Domácí realitka. Nápad spustit tenhle server přišel jednoho krásného dne, kdy jsem stála na stejném místě jako vy dnes.

 

Tenkrát jsem se snažila prodat na internetu svou vlastní nemovitost, čímž jsem se stala terčem zájmu realitních kanceláří. Můj text inzerátu s odkazem "RK nevolat" je snad přitahoval ještě více a makléři na mě doslova uspořádali hony.

 

Dnes už je můj byt naštěstí prodaný, ale zbyla mi spousta cenných zkušeností. Když jsem si po všech peripetiích zhluboka oddechla, vznikl nápad zavést na českém internetu nový server.

Záměrem bylo vytvořit nový portál výhradně pro vlastníky nemovitostí. Místo, kde budou lidé zdarma obchodovat se svým majetkem a zároveň budou v bezpečí před útoky realitních kanceláří. A tak vznikla Domácí realitka.cz. Celé jsme to obohatili o realitní online poradnu, tématické články s cennými radami na jednom místě (realitní blog) a doplňkové služby za super ceny.

Doufám, že se vám náš web zalíbí a budete se k nám s radostí vracet. Jakékoliv podněty a nápady ke zlepšení našich služeb přijímáme na emailu : sluzby@domacirealitka.cz.